Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Przygotowujemy się do przyjścia gości lub jak szybko posprzątać

Przyjście gości

Zwykła codzienna sytuacja: w domu twórczy chaos, a goście są już w drodze. Pobieżna analiza porządku w domu tworzy chwilową panikę i zamieszanie, po prostu nie wiesz za co się złapać. Apeluję, aby zachować spokój: mamy kilka sposobów, aby stworzyć iluzję porządku w jak najkrótszym czasie i uratować się od kłopotliwych działań takich jak te, gdy starasz się ukryć skarpetę pod kanapę.

„Gorące punkty” mieszkania

Pierwsze co trzeba zrobić to uspokoić się i pomyśleć, gdzie najwięcej czasu spędzą goście. Przyjmujcie ich tam, gdzie już jest mniej więcej czysto. A szczególnie trzeba będzie zająć się pokojem gościnnym i toaletą. Ponieważ do reszty pomieszczeń raczej gości się nie zaprosi, chyba, że mieszkanie jest nowe.

Eliminujemy rzucający się w oczy bałagan

Nie potrzeba od razu wycierać kurzu z półek. Zacznijcie sprzątać to co rzuca się w oczy, i to co nie leży na swoim miejscu. Kurzu na parapecie raczej nikt nie zauważy, ale brudny zlew lub sterta śmieci na konsoli, na pewno nie przejdzie nie zauważona.

Odkurzacz – uniwersalny pomocnik

Jeśli macie nowoczesny model odkurzacza, to bardzo dobrze. Ma on zapewne dużo przydatnych funkcji. Nie tylko może on odkurzyć, ale także szybko zlikwidować brud z kanapy czy pajęczynę z sufitu.

Wydostajemy świeży tekstylne przedmioty

Przed przyjściem gości zawsze warto zamienić ręczniki w łazience i w kuchni na świeże. Niech to będzie drobnostka, ale może ona zmienić obraz Waszej gościnności. To samo tyczy się obrusów i koców.

Nie zapomnijcie odświeżyć lustra oraz szklane powierzchnie

Na szczęście jest mnóstwo środków, które pomogą szybko pozbyć się plam i zbrudnień z luster, czy np. szklanego stolika. Kilka psiknięć i parę ruchów i w 5 minut sprawa będzie załatwiona.

Aromat – finalny cios

Po szybkim sprzątaniu najlepiej otworzyć okna, odświeżyć każde pomieszczenie specjalnymi środkami, ale nie korzystać z odświeżacza do toalety we wszystkich pokojach. A najlepiej zadziałają zapachy naturalne, obrane pomarańcze czy kawa. Oprócz aromatu nadadzą one przytulna i domową atmosferę.

Skomentuj