Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Meble kuchenne, zainwestuj w zabudowę

kuchnia

Kuchnia w pełnej zabudowie to raj dla wszystkich miłośników domowego perfekcjonizmu i porządku. Wszystko, dosłownie, ma swoje miejsce. Sprzęty zabudowane, drobne akcesoria w szafkach. Czysto, ładnie i jednocześnie elegancko. Dlaczego warto wybrać kuchnię w zabudowie? Wasza nieruchomość pokaże na obrazku i wyjaśni słowami.

Lepsze zagospodarowanie przestrzeni

Meble kuchenne w zabudowie to gwarancja tego, że wykorzystasz każdy kąt. Nie ma miejsca, w którym nie mogłaby się znaleźć szafka. Mniejsze, większe, narożnikowe – dopasowane tak, by nie pozostawić ani centymetra wolnej przestrzeni. W kuchni, wiadomo, musi się przecież zmieścić wiele sprzętów, drobiazgów, żywności. Gdzie na to wszystko znaleźć miejsce? Właśnie w zabudowanych szafkach.

Kuchnia w niestandardowym wymiarze

Zdarza się bardzo często w mieszkaniach. Szczególnie tych mniejszych rozmiarów. Zabudowa pozwala na odpowiednie dopasowanie wymiarów szafek do tego, co mamy. Kilka metrów kwadratowych na których trzeba urządzić całkiem funkcjonalną kuchnię. Łatwe? Raczej nie. W zabudowie zmieścisz nie tylko mniejsze-większe szafki, ale również mniejszych wymiarów kuchenkę, płytę grzejną lub lodówkę. Najpierw zapewne dostaniesz wizualizację, później będziesz się cieszył naprawdę małą acz funkcjonalną kuchnią.

Większy wybór materiałów

Kuchnie pod zabudowę z reguły wykonujesz pod dany projekt. Zamawiasz i otrzymujesz wizualizację. Nie jesteś zatem zobowiązany do wyboru tylko tych materiałów i faktur, które są dostępne na sklepie producenta. To ty, jesteś tutaj panem i głównym architektem. Droga wolna, możesz zatem szaleć z wyborem.

Oryginalność

Kuchnia w zabudowie może przybierać naprawdę ciekawe kształty i formy wzornicze. Z pewnością będzie się różniła od tych, które oglądasz w katalogach. Efekt końcowy będzie bowiem zależał tylko od tego, jak bardzo postara się Twoja wyobraźnia.

Wygoda – czyli mniej sprzątania

Pomyśl rozsądnie. W której kuchni będziesz miał więcej pracy, tej w zabudowie, gdzie wszystkie sprzęty masz pięknie zabudowane, czy w tej, gdzie wszystko masz „na wierzchu”. Kuchnia w pierwszej opcji nie generują tak dużego czasu na sprzątanie, jak kuchnia wolnostojąca. To wydaje się dosyć logiczne.

Ładne, ładne i jeszcze raz wyjątkowe

Kuchnie w zabudowie są przede wszystkim piękne i bardzo nietypowe wzorniczo. Wasza nieruchomość znalazła specjalnie dla Was kilka przykładów:

kuchnia

 

kuchnia

 

kuchnia

 

kuchnia

 

kuchnia

 

kuchnia

Skomentuj