Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Plakaty – różnorodność bez chaosu

Niezależnie od tego, ile mamy lat, pozostajemy fanami swoich ulubionych aktorów i muzyków. Odczuwamy potrzebę, by zainteresowania towarzyszyły nam w zaciszu domowym, a szczególnie w tych jego zakątkach, gdzie spędzamy czas przeznaczony tylko dla nas. Jak pogodzić to z utrzymaniem stonowanej kolorystyki i stylu?

Komiksowe postacie

Nie ma powodu do obaw – komiksowe plakaty są szeroko dostępne i stosunkowo niedrogie, a wybór szeroki. Jeśli chodzi o pokój dziecięcy, szaleństwo jest wręcz wskazane. Kolorowe rysunki w estetyce komiksowej pasują do wystroju determinowanego trybem życia młodocianego, który przecież spędza w zaciszu domowym więcej czasu, niż osoba dorosła. Kiczowatość w tym przypadku bywa wręcz intencjonalna, ponieważ nawiązuje do nastoletniego, dziecięcego buntu i poszukiwania siebie. Dorośli oczywiście nie muszą zamykać się w schematach i różnobarwne motywy nie są im zabronione, mogą jednak decydować się na mroczniejsze czy poważniejsze odsłony bohaterów.

Marilyn Monroe

Pokój kobiecy aż prosi się o plakat, na którym widnieje subtelna buzia aktorki, patrząca przymrużonymi oczami na obserwatora. Jest to na pewno symbol klasy i elegancji, a jego powieszenie dodaje pomieszczeniu pewnego uroku. Nie zmienia to jednak faktu, iż nadmiar tego typu elementów zakrawa o kiczowatość, biorąc szczególnie popularność tego motywu. Można zdecydować się na mniejszy format dodatku bądź wybrać mniej powszechnie wybieraną postać. Przejrzyjmy oferty sklepów internetowych i zastanówmy się, czy na pewno chcemy być tak przewidywalne!

Fototapeta

Dobrym rozwiązaniem dla sypialni, nawet małżeńskiej, może być zastosowanie fototapety. Dobrze dobrana nie tylko ożywi pokój, ale również uczyni go optycznie bardziej przestrzennym. Nie musi być to krajobraz – w ofercie sklepów znajdują się wzory wszelkiej maści, od dziedziny kinematografii po cuda natury. Problemem w przypadku wspólnej sypialni okazać się może wybór, ale podejrzewam, że małżonkowie muszą być też przyjaciółmi, więc w pewnych dziedzinach ich zainteresowania się pokrywają. A sam pomysł wykorzystania fototapety jet świetny – może ona nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter, od modnego ostatnio vintage po nawet futurystyczny.

Skomentuj