Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Stylowe dodatki do łazienki – co zmieni wnętrze?

Gdy czegoś brakuje…

Dla wielu z nas łazienka to nie tylko miejsce przeznaczone do wykonywania codziennych czynności higienicznych. Szczególnie kobiety traktuje ją, jak domowe spa, w którym mogą się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu, a także zadbać o siebie dzięki prostym zabiegom kosmetycznym. Jeśli chcemy, aby nasza łazianka była dla nas takim miejscem, warto zadbać o stylowe dodatki, które upiększą ich wystrój.

Do wyboru, do koloru

Często nawet z pozoru niewielkie zmiany potrafią odmienić wnętrze. Może to być kolorowy dywanik lub taki o ciekawej fakturze czy oryginalnym wzorze. Ręczniki również mogą spowodować, że spojrzymy inaczej na naszą toaletę. Te natomiast warto umieścić na ciekawym wieszaku, na przykład przypominającym drabinkę. Ciekawym akcentem będą rośliny doniczkowe – te małe, jak na przykład storczyki, paprotki karłowate czy widlaczki, jak i te większe – fikusy, bluszcz lub zielistka. Ze względu na dużą wilgoć i wysokie temperatury panujące w łazience, rośliny nie będą trudne w utrzymaniu. Jeśli mamy niewielką łazienkę, wówczas świetnie sprawdzi się wymiana najpotrzebniejszych akcesoriów na ich ciekawsze odpowiedniki, takich jak eleganckie dozowniki do mydła, kubki i stojaki na szczoteczki w postaci spinaczy do prania, uchwyty na papier toaletowy. Różnicę dostrzeżemy na pewno po zmianie oświetlenia. Coraz modniejsze są teraz te ledowe, dające duże możliwości aranżacyjne. Warto także przejrzeć bogatą ofertę luster łazienkowych, bo i tutaj wybór jest nieograniczony. Jeśli chcemy podkreślić romantyczny wystrój, idealnie sprawdzą się klasyczne, grube świece ustawione na przykład wzdłuż wanny.

Odrobina wyobraźni

Zmiana nie zawsze oznacza drogie przedsięwzięcia remontowe. Poszukując inspiracji w internecie, sklepach z akcesoriami czy używając wyobraźni, z prostego i monotonnego wnętrza możemy stworzyć własne, domowe spa, nie obciążając przy tym domowego budżetu.

Skomentuj