Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Uprawa warzyw w szklarni

warzywa

W szklarni wszystko rośnie i rozwija się o wiele szybciej, niż w przypadku uprawy polowej. Jej ciepło przyspiesza plonowanie nawet o kilka tygodni. Przydaje się ona do pielęgnacji nowalijek i rozsady. W ogrzewanej szklarni często zimują warzywa wrażliwe na mrozy. Szklarniowe rośliny rozwijają się od lutego do listopada, dlatego smakiem świeżej rzodkiewki z własnego ogródka można cieszyć się już na wiosnę.

Czytaj dalej

Listopad w ogrodzie

listopad w ogrodzie

Listopad jest miesiącem, który najbardziej kojarzy nam się z przemijaniem, w którym przyroda zapada w spoczynek. Wydawać by się mogło, że jest to czas, w którym nasz ogród nie wymaga praktycznie żadnej pracy. Nic bardziej mylnego. Jest to okres, jak każdy inny, w którym musimy przygotować nasze rośliny do trudów nadchodzącej zimy. W poniższym tekście opowiemy, jak powinien wyglądać listopad w ogrodzie…

Czytaj dalej

Jak pielęgnować winorośl?

winorośl sadzenie i pielęgnacja

Sierpień to miesiąc, kiedy na przydomowych działkach króluje winogron. Niektórzy już kolejny rok z rzędu cieszą się tymi owocami, a inni właśnie teraz żałują, że nigdy nie zasadzili winorośli. Tym bardziej, że taki pnący się krzew, zasadzony przy werandzie lub altance, może okazać się wyjątkową ozdobą. W niniejszym artykule przedstawimy krótko, w jaki sposób pielęgnować winorośle.

Czytaj dalej

Jak dbać o ogród w sierpniu?

ogród latem pielęgnacja

Sierpień to czas, kiedy nasz ogród wciąż jeszcze prezentuje się w pełnej krasie, ale już zaczyna być w nim widoczny upływ czasu.  Kwitnące kwiaty, drzewa owocowe, warzywne grządki wymagają pewnej troski, dlatego aby nasz kawałek zieleni mógł jak najdłużej cieszyć oko, warto wykonać pewne ogrodnicze prace.

Czytaj dalej