Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Jak tanio urządzić mieszkanie pod wynajem?

Posiadanie własnego mieszkania, szczególnie w dużym mieście, może być doskonałym źródłem dochodu. Dlatego też coraz więcej osób, posiadających odpowiednią ilość gotówki, inwestuje w nieruchomość, a następnie ją wynajmuje. Dzięki temu co miesiąc można zarobić kilka tysięcy złotych. Jednak aby móc wynająć mieszkanie, trzeba je najpierw urządzić – nowi lokatorzy najczęściej nie mają własnych mebli. Wiadomo, że najlepiej jest wybrać jak najtańszy sprzęt, aby nie zainwestować w mieszkanie zbyt dużej gotówki w dobrej jakości urządzenia, które mogą zostać szybko zniszczone.

Meble do pokojów

Najpotrzebniejszymi meblami, które muszą znaleźć się w każdym pokoju są: szafa, łóżko, biurko i krzesło. Nie muszą być one drogie, ważne, żeby były solidne i estetyczne. Nie mogą być również zniszczone, najtańsze z możliwych czy używane – nie będzie to, wbrew pozorom, żadna oszczędność, gdyż często będą się psuły i szybko wymagały wymiany. Do tego najemcy również będą znacznie mniej zainteresowani wynajmem mieszkania, w którym znajdują się brzydkie, wysłużone meble.

Łazienka

Najlepiej jest urządzić ją tak, aby była komfortowa i wygodna w użytkowaniu przez nowych lokatorów. Absolutnie niezbędne jest lustro, kabina prysznicowa lub wanna, muszla klozetowa i szafka z umywalką. Meble łazienkowe, podobnie jak te do pokoju, powinny być estetyczne i solidne. Nie trzeba wydać na nie wygórowanych kwot. Przykładem jest kolekcja Tania od Defry. Ciekawą ofertę tanich mebli łazienkowych można znaleźć na stronie defra.pl – będą prezentowały się ładnie i elegancko, a do tego będą solidne i praktyczne. Doskonale sprawdzą się również w łazience, która ma niewielki metraż.

AGD

Sporym wydatkiem może być zakup kuchenki, pralki i lodówki – sprzętów, które obowiązkowo powinny znaleźć się w mieszkaniu. Wynajmujący często mają zwyczaj wstawiania do lokalu starych i używanych już sprzętów AGD, jednak będzie to na dłuższą metę nieekonomiczne – będą one niezwykle awaryjne, a lokatorzy nie będą zadowoleni, że nie będą mogli wyprać swoich ubrać czy ugotować obiadu.

One Comment

  • Odpowiedz Amanda |

    Ja na ścianie mam piękną tapetę ze sklepu tapety4u.pl. Dodaje bardzo fajnego klimatu, wnętrze wreszcie stało się całkowicie „moje”.

Skomentuj