Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Eko gadżety do każdego domu

Entuzjastów ekologicznych gadżetów stale przybywa. Obecnie nie tylko w Internecie, ale w coraz większej ilości sklepów stacjonarnych możemy zakupić produkty, które sprawią, że będziemy w stanie zadbać o nasze środowisko lub nie przyczynić się do jego degradacji. Jakie gadżety warto mieć w domu?

Kompostowniki

Kompostownik w postaci eleganckiej „szafy”, którą postawimy w ogródku lub na balkonie pozwoli nam pozbyć się organicznych śmieci w ekologiczny sposób. Wiele osób decyduje się również na umiejscowienie kompostownika w piwnicy. W sklepach znajdziemy różnorodne rodzaje o odmiennych wielkościach, stopniu zaawansowania, dlatego każdy z pewnością dobierze coś odpowiedniego dla siebie.

Wentylatory na kaloryfery

Wentylatory w postaci podłużnej listwy pozwolą wydobyć z wnętrza kaloryfera uwięzione ciepłe powietrze. Dzięki niewielkiemu wiatrakowi możliwe jest sprawne wydmuchanie ciepła w dowolnym kierunku. Dzięki takiemu gadżetowi pomieszczenie ogrzewa się szybciej, a sam zakup zwraca się już po upływie 8-10 tygodni.

Drewniane donice

Drewniane donice będą stanowiły doskonałą ozdobę każdego balkonu czy tarasu. Naturalny materiał pozostanie neutralny dla środowiska, w odróżnianiu od popularnych plastikowych modeli. Jest to doskonały sposób, aby w swoim domu przemycić nieco roślinności, nawet jeśli nie jesteśmy zapalonymi ogrodnikami.

Folia izolacyjna za kaloryfer

Kolejny gadżet do kaloryferów, który pozwoli zmniejszyć wydatki związane z ogrzewaniem. Folię izolacyjną rozkłada się na ścianie, za kaloryferem, dzięki czemu ciepło jest odbijane i kierowane do wewnątrz pomieszczenia. Folia jest wytrzymała, z powodzeniem można wykorzystywać ją przez kilka lat, ciesząc się korzystnymi efektami.

Filtry do wody

Ten element powinien znaleźć się w każdej kuchni. Nie tylko zmniejszymy ilość zużywanych przez nas plastikowych butelek, ale dodatkowo zaoszczędzimy sporą ilość pieniędzy. Dzbanek wykonany z mocnego materiału wytrzyma przez długi czas, jedyną koniecznością jest regularne wymienianie filtra.

Ekologiczne dodatki sprawią, że nasze mieszkanie lub dom będą bardziej przyjazne środowisku. Bardzo często wystarczy kilka prostych zmian, które zagwarantują, że nasze wnętrza nabiorą ekologicznego stylu, a my wesprzemy otaczającą nasz naturę.

Skomentuj