Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Lampa biurkowa – jak wybrać?

lampa biurkowa

Dobranie odpowiedniej lampki biurkowej jest niezwykle istotną rzeczą, gdyż przy biurku możemy spędzić nawet kilka godzin dziennie. Regulacja wysokości lampki czy regulacji natężenia światła może znacznie wpłynąć na nasz komfort pracy.

Czytaj dalej

Dodatkowe punkty świetlne w salonie – na co warto się zdecydować?

oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie pomaga stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i spokoju. Pozwala na przekształcenie salonu w komfortowe miejsce wypoczynku, gdzie będziemy oddawać się przyjemnościom i rozrywkom. Najbardziej reprezentacyjny pokój w naszym mieszkaniu wymaga odpowiedniej oprawy, zaaranżowanie dodatkowych punktów świetlnych wydaje się zatem bardzo korzystnym wyborem.

Czytaj dalej

Żarówki do łazienki – jakie wybrać?

żarówki w łazience

Remontując i urządzając łazienkę często nie przywiązujemy uwagi do tego, jak ważne jest jej oświetlenie. To duży błąd, ponieważ efekt całościowy wnętrza nierzadko zależy właśnie od światła, jakie jest w nim zamontowane. Nie inaczej jest w przypadku łazienki, jednak w tym specyficznym pomieszczeniu oprócz podkreślenia estetyki wnętrza oświetlenie gra również bardzo ważną rolę użytkową. Dlatego tak ważne jest zastanowienie się zarówno nad ilością zamontowanych żarówek jak i najważniejszymi miejscami. Oczywiście nie mniej ważna jest jakość zakupionych produktów a także ich rodzaj.

Czytaj dalej

Klasyczne lampy do wnętrz – czym się charakteryzują?

W dzisiejszych czasach, oświetlenie naszego mieszkania, zyskało ogromne znaczenie. Nie chodzi już tylko o dobre światło, które dotrze do każdego zakątka pomieszczenia. Można pokusić się o stwierdzenie, że lampy są dzisiaj „biżuterią”, naszego domu. Jednak wybranie takiej, która nie tylko idealnie rozświetli wszystkie punkty kluczowe w naszym salonie czy kuchni, ale także będzie perfekcyjnie wpasowywać się w wystrój wnętrza.

Czytaj dalej