Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Ciekawe dodatki do kuchni

Kuchnia nie musi być nudna. Wiadomo – każdej pani domu zależy przede wszystkim na funkcjonalności, wszystko musi mieć swoje miejsce i być zawsze gotowe do użytku. Można jednak zadbać, aby do tego kuchnia ładnie się prezentowała i zachwycała swoim wyglądem. Dokonają tego ciekawe dodatki, które będą nie tylko praktyczne, ale i eleganckie.
Słoiczki
Małe słoiczki na przyprawy nie tylko będą pięknie wyglądały, ale również będą niezwykle praktyczne. Doskonale sprawdzą się małe, zgrabne pojemniczki, szczególnie, jeśli posiada się niewielką kuchnię. Samodzielnie można opisać każdy słoiczek: nakleić zdjęcie albo ładną karteczkę z napisem. Dzięki nim każda przyprawa będzie miała swoje miejsce, nie będzie się wysypywała z paczki i brudziła szafek i blatów, a do tego będzie zawsze pod ręką w widocznym miejscu.

Zioła w doniczkach
Świeże zioła są doskonałą przyprawą w każdej kuchni. Nadają każdej potrawie wyrazistego smaku. Dlatego też można kupić ładne, ciekawe doniczki z ziołami i postawić je na kuchennym parapecie: nie tylko będą ładnie się prezentowały, ale również przydadzą się podczas gotowania aromatycznych dań.

Solniczka i pieprzniczka
Jeśli posiłki jada się w kuchni, śmiało można postawić je na stole. Zawsze będą pod ręką, aby doprawić danie, a do tego będą ładnie się prezentować. Solniczkę i pieprzniczkę można dostać w wielu sklepach w różnych kształtach i rozmiarach: mogą one być zwykłe, klasyczne, wykonane ze szkła, w formie kwiatów czy dyń

Misa na owoce
Ciekawa miska będzie doskonała dla osób, u których w kuchni królują owoce. Dzięki niej ulubione smakołyki będzie można położyć w jednym miejscu, aby każdy domownik mógł się poczęstować w dowolnym momencie. Zależnie od całego wystroju kuchni, można kupić miskę wykonaną z wikliny, szkła czy też metalu.

Tapeta

Aby nadać kuchni niepowtarzalnego wyglądu można nakleić w kuchni tapetę. Świetnie będzie prezentowało się zdjęcie owoców, warzyw lub ładnie podanych dań, ale równie dobrze może to być motyw kwiatów. Tapeta taka sprawi, że kuchnia będzie wyglądała kolorowo i spędzanie w niej czasu będzie czystą przyjemnością.

Skomentuj