Warning: Use of undefined constant fixed - assumed 'fixed' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/razypl/domains/jejnieruchomosc.pl/public_html/wp-content/themes/moments/header.php on line 64
class="header_container_fixed">

Jej Nieruchomość - Królowa wśród nieruchomości

Jej Nieruchomość wita Cię w swoim świecie

Beton architektoniczny – chwilowa moda czy długotrwały trend?

Beton nie tylko na zewnątrz

W nowoczesnych i modnych wnętrzach coraz częściej możemy zaobserwować wykorzystanie betonu architektonicznego. Jeszcze do niedawna beton nie cieszył się zbyt dużą popularnością, ponieważ wielu kojarzył się z szarymi bryłami i chłodnymi przestrzeniami. Jednak od jakiegoś czasu jego postrzeganie nieco uległo zmianie. Jest rozpowszechniany nie tylko ze względu na wiele zalet, ale przede wszystkim dlatego, że zapewnia charakterystyczny, industrialny wizerunek i świetnie wpasowuje się w każde wnętrze. Wszystko zależy od tego z czym go zestawimy.

Maksimum zalet, minimum wad

Ma wiele walorów, między innymi: nie wymaga pielęgnacji. Dobrym rozwiązaniem będzie pokrycie go ochronną warstwą lakieru, wówczas bez problemu usuniemy nawet najbardziej uciążliwe plamy i zabrudzenia. jest wytwarzany z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu jest odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia; zachowuje długotrwały kolor, charakteryzuje się także odpornością na ścieranie. Lista zastosowań jest jeszcze dłuższa – można wykorzystać go między innymi jako okładziny ścian, obudowa kominka, wanny, zlewozmywaka lub blat stołowy czy kuchenny. Beton jest nietuzinkowy, modny i wbrew powszechnym opiniom – bardzo dekoracyjny. Jest uniwersalny i daje nam wiele możliwości.

Długotrwały trend

W bardzo krótkim czasie stał się modny, ale nie pospolity i już teraz możemy przewiedzieć, że nie okaże się hitem jednego sezonu. Różnorodność sposobów, w jaki możemy go wykorzystać podczas aranżacji wnętrz, zapewniła mu stałe miejsce na liście rozwiązań architektonicznych.

Skomentuj